آکادمی بدمینتون برتر

درباره ما

داستان ما!

اندیشه ای مبتکر و بلندپرواز را سرلوحه ی خود قرار داده ایم! مدتی بود در فکر آموزش آکادمیک و حرفه ای رشته ی بدمینتون بودم. آکادمی آموزشی خاصی که سرفصل های آن مشخص باشد و در کوتاه مدت تکنیک ها و تاکتیک ها را بیاموزم. این ضعف بزرگی بود که در دنیای بدمینتون حس میشد. مسیر را پیش گرفتم و با مربی فوق العاده با استعداد، خوش فکر و شایسته ای به نام امیر قاسمی آشنا شدم. سوابق درخشان مربیگری و قهرمانی او در رده های سنی مختلف داخلی و خارجی بر این شایستگی می افزود. با یک برنامه ریزی استراتژیک، طراحی چهارچوب های قدرتمند و تفکری که در پی توسعه بود باشگاه بدمینتون برتر را تاسیس کردیم. استراتژی ما اینگونه بیان میکند كه اموزش را از مبتدي تا پيشرفته با سرفصلهاي کاملا مشخص و در تمامی رده های سنی برقرار سازیم. این رده ها شامل؛ نونهالان،نوجوانان ،جوانان وبزرگسالان در قسمت بانوان و اقايان است.

دیدگاه ما!

اکادمی برتر در ابتدا خواستار اشنايی خانواده ها و فرزندان دلبندشان با اين رشته ورزشی جذاب و مفرح است. استعداديابی، اموزش افراد مستعد و همراهی آنها در مسابقات گام بعدی خواهد بود. سطح بندی این مسابقات از عرصه ی؛ محلی ،استانی و کشوری آغاز میشود تا در نهايت به حضور درعرصه های بين المللی بیانجامد.

برنامه ی ما!

هسته ی مرکزی آکادمی برتر، ورزش و تفریحات برای افرادیست که به تناسب اندام و سرگرمی می اندیشند. بنابراین پکیج های آموزشی خاصی را از مبتدی تا پیشرفته طراحی کرده ایم. افزایش استقامت ورزشکاران از دیدگاه مربی خوش ذوق ما سبب ایجاد پکیج های آمادگی جسمانی و بدن سازی گشته است. این اقدام با تمرکز بر بدن سازی متناسب با بدمینتون، پکيج تغديه و مشاوره غدايی صورت پذیرفت .

تجهیزات ما!

استراتژی خاص نیاز به تجهیزات خاصی دارد که با همکاری دوست عزیزی که واردات لوازم ورزشی را اداره میکرد میسر شد. حتما نام برند محبوب Forza را به سبب کیفیت آن شنیده اید. بازیکنان تیم ملی دانمارک از این برند استفاده میکنند که ساخت کشور دانمارک است و مشابه دیگری ندارد. بنابراین ما نیز محصولات اورجینال و با کیفیت آن را برای شما عزیزان فراهم کردیم تا روند حرفه ای گری را آسوده خاطر طی کنید. آکادمی بدمينتون برتر تنها نمايند انحصاری فروش اينترنتی برند Forza درايران است. ما افتخار آن را داردیم تا محصولات با کيفيت این برند را به علاقمندان بدمینتون تقدیم نمائیم.

ما شما را همراهی میکنیم تا رشد کنید و جهان را تغییر دهید.

مدیریت آکادمی، مهندس اصغر ساولانی